Het team van de Co-Ondernemers

Ontmoet hier het team van de De Co-Ondernemers. Stuk voor stuk ondernemers die een paar dingen in hun dna gemeenschappelijk hebben: samenwerken, vertrouwen en elke dag beter worden in wat je doet. Iedere Co-Ondernemer brengt zijn of haar eigen unieke expertise mee. En ieder zijn of haar eigen netwerk. Klaar om elke uitdaging te tackelen. 

Bekijk hier het team en hun individuele expertise.

Peter Meirik

partner/co-ondernemer

"Doe jij nog wel waar je hart ligt?"

  • financieel gezond maken onderneming
  • herstructureren en reorganiseren bedrijven
  • persoonlijk begeleiden/coachen ondernemers 

CONTACT
088-0507011
peter@co-ondernemers.nl

"Blijf je drijven of ga je vooruit?"

  • bedrijfsorganisatorische advisering
  • verandermanagement
  • interim-management

CONTACT
088-0507037
erik@co-ondernemers.nl

Erik Brink

partner/co-ondernemer

Peter Klaver

co-ondernemer

"Maak je stappen of waag je sprongen?"

  • optimalisatie bedrijfsprocessen (LEAN)
  • verbeteren commerciële focus
  • interimmanagement en projectmanagement

CONTACT
088-0507038
peterklaver@co-ondernemers.nl

"Welke balans maakt jou gelukkig?"

  • advies in financiering, risico en investeringen
  • financieel management
  • projectmanagement

CONTACT
088-0507035
hanneke@co-ondernemers.nl

Hanneke Oude Elberink

co-ondernemer

Arnoud Siekmans

co-ondernemer

"Hoe goed kent je klant jou?"

  • marketing- en communicatieconsultancy en management
  • branding en positionering
  • contentmarketing

CONTACT
088-0507039
arnoud@co-ondernemers.nl

social

"Waar ligt de kracht in jouw organisatie?"

  • Interim HR management
  • Generalistische HR advisering

CONTACT
06-17970019
karin@co-ondernemers.nl

Karin Wesseling

CO-ondernemer

Mariska Kamphuis

co-ondernemer
social

"Doe je wat je zegt en zeg je wat je doet?"

  • Strategisch HR advies
  • Leiderschapondersteuning
  • HR projectmanagement

CONTACT
06-54657744
mariska@co-ondernemers.nl

Het Co-Ondernemers BedrijfsadviesHuis

We hebben als Co-Ondernemers onze naam ‘geleend’ aan het Co-Ondernemers BedrijfsadviesHuis, waarin we samen werken met Hekman Suelman Accountants, AdministraTIES Online en de AT.Groep personeel. Bekijk de video hiernaast of klik op de button hieronder.

Klik hier door naar het BedrijfsadviesHuis

Partners van het BedrijfsadviesHuis.